Konstantin Stoitzner
zugeschrieben/attributed (1863-1934) Alte Hufschmiede, Öl/Leinwand,75 x 90 cm, gerahmt
14.01.2019 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Konstantin Stoitzner
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 14.01.2019 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 02.01. - 14.01.2019 |